fbpx
Hakkımda

Özlem Almaç

Lisans eğitimini Sosyoloji, lisans üstü eğitimini MBA üzerine yaptıktan sonra kurumsal iş hayatına atılan Özlem Almaç  yıllarca medya sektörü ve FMCG sektörlerinde alanının en iyi firmalarında Ticari Pazarlama ve Pazarlama alanlarında yöneticilik yaptıktan sonra 2015 yılından itibaren dijital pazarlama konusunda çalışmalara başladı. Kariyeri boyunca katıldığı onlarca Dijital pazarlama ve       e-ticaret seminerlerinde sektör liderlerinden eğitimler aldı .

Ticaretin, online ticarete doğru bir yükseliş göstermesiyle beraber, tüm sektörler potansiyel müşterilere dijital medya aracılığıyla ulaşmaya başladı. Bu durum dijital pazarlamayı vazgeçilmez bir pazarlama aracına dönüştürdü. Pandemi süreci de dijital pazarlamanın önemini tüm dünyada bir kat daha arttırdı.

Günümüzde artık her işletmenin Web sitesi ve/veya Instagram hesabı bulunmaktadır. Fakat    ürün ve  hizmetlerinizi satın alacak hedef kitlenize ulaşamıyorsanız , reklam tekniklerini kullanarak etkili reklam veremiyorsanız, yeniden pazarlama yapamıyorsanız işletmenizi büyütme, satışlarınızı artırma şansınız yok denebilecek kadar azdır.

İşletme sahipleri, Yeni Girişimciler ve Dijital Pazarlama Uzmanı olmak isteyenler için (profesyonel bakış açısı kazanmak  ve işlerini büyütüp, hızlıca satışları artırmaya yönelik) pratik online ve offline olarak eğitimler veriyoruz.

Kaydedilmiş video olarak verdiğimiz Offline eğitimlerin amacı sizlerin her takıldığınızda eğitim videolarını tekrar tekrar izleyerek aklınızdaki soru işaretlerini giderilmesini sağlamaktır.

Özetle; Dijital Medya Eğitimi olarak sizlere her ortamda eğitim fırsatları sunabilmek için internet sitemizi geliştirdik. Sosyal medya eğitimi, dijital medya eğitimi, reklam yönetimi gibi konularda bilgi sahibi olabileceğiniz ve kolaylıkla uygulayabileceğiniz içeriklerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Sevgilerimizle.

Size özel indirimleri ve fırsatları e-posta olarak göndermek isteriz.

E-posta listemize kaydolabilirsiniz

WhatsApp
1